Кошик
4871 відгук
Як швидко отримати відповідь? Телефонуйте (095) 240-20-09Зв'язатися з нами

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (95) 240-20-09
+380 (93) 240-20-09
+380 (96) 535-95-45
Інтернет-магазин професійної косметики для волосся Happy Hair

Договір публічної оферти

Справжній документ – це публічна оферта (пропозиція) інтернет-магазину «HAPPY HAIR» про продаж товарів

 

1. Загальні положення

1.1. Справжня публічна оферта (далі – Пропозиція) є офіційною пропозицією інтернет-магазину «HAPPY HAIR» договір купівлі-продажу товару на Сайті дистанційним чином на умовах, визначених у цьому Договорі і містить всі істотні умови Оферти.

1.2. Замовлення Покупцем товару, розміщеного на Сайті, означає, що Покупець згоден з усіма умовами даної Оферти.

1.3. Сайт має право вносити зміни в Оферту без повідомлення Покупця.

1.4. Термін дії Оферти не обмежений, якщо інше не зазначено на Сайті.

1.5. Сайт надає Покупцеві повну і достовірну інформацію про товар/послуги, включаючи інформацію про основних споживчих властивості товару, місце виготовлення, а також інформацію про гарантійний строк і строк придатності товару на Сайті в розділі контакти або за телефоном, вказаним на головній сторінці сайту.

2. Предмет Оферти

2.1. Сайт зобов'язується передати Покупцеві товар, призначений для професійного, особистого, сімейного, домашнього чи іншого використання, на підставі розміщених Замовлень, а Покупець зобов'язується прийняти і оплатити Товар на умовах цієї Оферти.

2.2. Найменування, ціна, кількість товару, а також інші необхідні умови Оферти визначаються на підставі відомостей, наданих Покупцем при оформленні замовлення.

2.3. Право власності на замовлені товари переходить до Покупця з моменту фактичної передачі товару Покупцеві і оплати останнім повної вартості товару. Ризик можливого ушкодження товару переходить до Покупця з моменту фактичної передачі товару Покупцеві.

3. Вартість товару/послуг

3.1. Ціни на товар визначаються Продавцем в односторонньому безспірному порядку і вказуються на сторінках інтернет-магазину, розташованого за інтернет-адресою: https://happyhair.com.ua

3.2. Ціна товару зазначається в гривнях.

3.3. Остаточна ціна товару визначається послідовним дією на ціну товару знижок за наступним порядком:

  • Акційна знижка
  • Знижка за промокоду
  • Знижка постійного Покупця

3.4. Розрахунки між Сайтом і Покупцем за товар провадяться способами, зазначеними на Сайті при оформленні замовлення через корзину.

4. Момент укладення Договору

4.1. Акцептом даної Оферти (договору) є оформлення Покупцем замовлення на товар відповідно до умов цієї Оферти. Оформлення Покупцем замовлення на товар виробляється шляхом вчинення дій, зазначених у розділі «Оформлення замовлення».

4.2. Акцептируя справжню Оферту, Покупець висловлює згоду в тому, що:

  • реєстраційні дані (у тому числі персональні дані) вказані ним добровільно;
  • реєстраційні дані (у тому числі персональні дані) передаються в електронній формі каналами зв'язку мережі «Інтернет»;
  • реєстраційні дані (у тому числі персональні дані) передані Сайту для реалізації цілей, зазначених у цій Оферті, і можуть бути передані третім особам, для реалізації цілей, зазначених у цій Пропозиції;
  • реєстраційні дані (у тому числі персональні дані) можуть бути використані Сайтом в цілях просування товарів і послуг, шляхом здійснення прямих контактів із Покупцем за допомогою каналів зв'язку;
  • в цілях додаткового захисту від шахрайських дій зазначені Покупцем реєстраційні дані (у тому числі персональні дані) можуть бути передані банку, що здійснює транзакції по оплаті оформлених замовлень;
  • дане Покупцем згоду на обробку його реєстраційних даних (в тому числі персональних даних) є безстроковим і може бути відкликана Покупцем або його законним представником, поданням письмової заяви, переданої Сайту.
5. Повернення товару та грошових коштів

5.1. Повернення товару здійснюється згідно з Законом України «Про захист прав споживачів».

5.2. Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого товару на банківську карту або поштовим переказом.

5.3. Более подробную информацию о возврате товара и денежных средств можно найти в разделе сайта "Оплата и доставка"

6. Доставка товара

6.1. Доставка товара Покупателю осуществляется в сроки, согласованные Сторонами при подтверждении заказа сотрудником Сайта.

6.2. При курьерской доставке товара Покупатель ставит свою подпись в накладной, которую ему обязан передать курьер. Данная подпись служит подтверждением того, что Покупатель не имеет претензий к комплектации товара, к количеству и внешнему виду товара.

6.3. После получения товара претензии к количеству, комплектности и виду товара не принимаются.

 

7. Срок действия Оферты

7.1. Настоящая Оферта вступает в силу с момента ее акцепта Покупателем, и действует до момента отзыва акцепта публичной Оферты.

8.Дополнительные условия

8.1. Сайт вправе переуступать либо каким-либо иным способом передавать свои права и обязанности, вытекающие из его отношений с Покупателем, третьим лицам.

8.2. Сайт и предоставляемые сервисы могут временно частично или полностью недоступны по причине проведения профилактических или иных работ или по любым другим причинам технического характера. Техническая служба Сайта имеет право периодически проводить необходимые профилактические или иные работы с предварительным уведомлением Покупателей или без такового.

8.3. К отношениям между Покупателем и Сайтом применяются положения Украинского законодательства.

8.4. В случае возникновения вопросов и претензий со стороны Покупателя он должен обратиться к Сайту по телефону или иным доступным способом. Все возникающее споры стороны будут стараться решить путем переговоров, при недостижении соглашения спор будет передан на рассмотрение в судебный орган в соответствии с действующим законодательством Украины.

8.5. Признание судом недействительности какого-либо положения настоящего Соглашения не влечет за собой недействительность остальных положений.

Обращаем ваше внимание, что интернет-магазин «HAPPY HAIR» на официальном интернет-сайте https://happyhair.com.ua, имеет право, в соответствии с законодательством Украины, предоставлять право пользования интернет платформой ФЛП и юридическим лицам для реализации товара.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner